Vormgeven aan identiteit

Wij geven vorm aan de identiteit van onze opdrachtgevers. Vanaf het maken van de eerste logoschetsen tot de ontwikkeling van een personeelsblad of een portal. We komen daarbij graag tot de kern. Doorvragen hoort daarbij. Zo helpen wij onze opdrachtgevers zich beter te onderscheiden en te positioneren.

Samenwerkingen

Onze kwaliteit komt tot uitdrukking in heldere ontwerpen, sterke ideeën, waar je zelf nog niet aan gedacht had. Een flexibele opstelling, goede service en langdurige samenwerkingen. Deze kwaliteiten klinken door in onze ontwerpen van huisstijlen, boeken en campagnes maar ook websites, tentoonstellingen en inrichting van ruimtes.

Veelzijdige meedenkers

Een identiteit groeit en ontwikkelt zich. Verschijnt in nieuwe contexten. Wij blijven betrokken bij je organisatie. Met korte lijnen. Wij combineren een heldere visie voor de lange termijn met praktische en directe oplossingen op de korte termijn.

Portfolio

Een greep uit ons werk

Onze klanten

Kom langs, bel of stuur een mail

Studio:
Oude Gracht 230
info@watontwerpers.nl
030 232 86 73

Leon Hulst
030 232 86 73
leon@watontwerpers.nl

Talma Joachimsthal
030 232 86 73
talma@watontwerpers.nl

Rob Krijgsman
06 5046 55 32
rob@watontwerpers.nl

 

Suus Kwee
030 232 86 73
suus@watontwerpers.nl

Suzanne Mol
suzanne@watontwerpers.nl
06 22 80 39 01

Rick van Westerop
06 19 21 68 49
rick@watontwerpers.nl

Back To Top

Je vind onze studio hier:

Oude gracht 230 in Utrecht

Leon Hulst
030 – 232 86 73
leon@watontwerpers.nl

Rob Krijgsman
06 – 50 46 55 32
rob@watontwerpers.nl

Rick van Westerop
06 19 21 68 49
rick@watontwerpers.nl

Social